Auta, oblečení a jiné z dovozu

Dovoz aut z Belgie

Dovoz aut ze zahraničí se stal u nás velice oblíbeným. Stále častěji totiž chceme auta, která v běžných českých autosalonech neuvidíme a necháváme si tak vozy dovážet ze zahraničí. Výjimkou není ani Belgie.

Belgie je země, která nemá žádnou velkou automobilku. Z minulosti by jste ale mohli znát automobil značky Minerva, který se již dnes nevyrábí a tak je auto opravdu v dnešní době skutečný veterán. Sbíráte-li veterány nesmí Minerva chybět ve vaší sbírce. Jedná se o velice luxusní vozidlo, které je skutečně velice těžko k dostání a pokud ho seženete, jeho cena sahá do vysokých částek.

Toto historické vozidlo seženete ale hlavně v Belgii. Jestli máte zájem zakoupit si auto z Belgie budete se pravděpodobně zaměřovat především na tuto značku, protože Audi, Volkswagen nebo jiný kvalitní vůz si můžete zakoupit hlavně z Německa, kde jsou i ojeté vozy v dobré kvalitě, značně neopotřebené a doprava vozidla by vás rozhodně vyšla mnohem levněji. Žádné belgické moderní auto tedy nečekejte a spokojit se budete muset pouze s Minervou. Ani ta ale není na škodu.

V současné době můžete na internetu najít i několik inzerátů, kde jsou na prodej Minervy zcela pojízdné a funkční. Pochopitelně se s nimi nebudete moci vydávat na nějaké dlouhé trasy, ale na běžné projížďky bude rozhodně stačit.

Komentáře jsou uzavřeny.