Auta, oblečení a jiné z dovozu

Dovoz aut z Francie

Jestli potřebujete obměnit vozidlo ve svém vozovém parku nebo jen potřebujete nové vozidlo pro manželku v českých bazarech jste si nevybrali je pro vás dovoz aut z Francie jedním z nejlepších řešení.

Vzhledem k tomu, že je Francie zemí, která patří do Evropské unie – na rozdíl třeba od Švýcarska, nemusíte platit daň za dovoz a dokonce ani clo. Ve Francii se původní majitelé aut ke svým miláčkům chovají velice dobře. Zároveň na své kvalitě tolik neztrácejí jako česká vozidla, protože jejich vozovky jsou v mnohem lepším stavu než ty naše. A to je skutečně hodně znát.

Vozy ve Francii jsou opotřebené až po několika letech zato ty naše ztrácejí na kvalitě hned, jak s nimi vytáhnete paty z autosalonu. Automobil si můžete sami vybrat přímo na internetu. Nutno podotknout, že nad hledáním můžete strávit až několik dní. Auto nemusí být aktuálně v nabídce některých zahraničních autobazarů a vy tak musíte čekat.

Namísto toho čekání se můžete obrátit na automobilové společnosti, které se přímo zabývají dovozem aut ze zahraničí – konkrétně z Francie. Sice jim budete muset o to více zaplatit, ale ušetříte na svém volném čase. Sama společnost se totiž zaváže tím, že vám najde automobil přesně podle vašich představ a požadavků, podle počtu najetých kilometrů a podle patřičné výbavy auta.

Komentáře jsou uzavřeny.