Auta, oblečení a jiné z dovozu

Dovoz aut z Itálie

Itálie je ideální zemí pro koupi vašeho ojetého vozu. Ještě před tím, než si vyhlédnete svého nového miláčka uvědomte si, z jaké italské lokace auto hledáte. V jižní části Itálie neznají sníh a tak jsou tamní vozy ve skutečně dobrém stavu.

Naopak co se týče severní části, zde jsou vozy skutečně hodně opotřebené, protože tamní podmínky, sjíždějí horských oblastí a kopců dá autu pořádně zabrat. Záleží ale pochopitelně i na majiteli a na tom, jak se o vozidlo během užívání staral. Je třeba si uvědomit, že poplatky spojené s dovozem nebudou nijak nízké.

Itálie je od nás vzdálena více jak 1000 kilometrů a tak i náklady na dopravu budou vysoké. Nehledě na to, že pokud si na dovoz objednáte firmu budete muset zaplatit nějaký ten poplatek i jim. Ušetříte si tak ale čas a zdlouhavé papírování. Auto si totiž můžete pochopitelně vybrat sami na internetu, případně se obrátit na firmu s instrukcemi, jaký vůz by jste si představovali, v jaké barvě a výbavě, kolik by mělo mí najetých kilometrů apod.

Společnost vám následně takový automobil najde, přijede pro něj, dopraví ho do Čech a nakonec vyřídí všechno potřebné papírování včetně přepisu a odhlášení vozu. Nakonec vyřídí i povinné ručení a ostatní pojištění, které s vozidlem souvisí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dovoz z Evropy a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.