Auta, oblečení a jiné z dovozu

Dovoz bouraných aut

Dovoz bouraných aut je v současné době velice rozšířeným způsobem, jak si pořídit auto. V zahraničí se totiž dost často stává, že je auto jen trošku nabouráno a majitel se ho ihned zbavuje, pořizuje si nové nebourané, aby měl jistotu, že má k dispozici kvalitní vůz, na který je možné se plně spolehnout.

Například v Německu většina lidí bouraným vozidlům zkrátka nevěří. Pak svá bouraná auta prodávají za skutečně směšné částky i přes to, že se nejedná o nijak velkou škodu.

A taková koupě se rozhodně vyplatí, protože auto je stále zachovalé, kvalitní i přes to, že je na některém místě trošku ” ťuklé ” . Vůz je pak převezen do Čech, opraven a plně k dispozici svému novému majiteli. Nutné ale je, aby jste se zaměřily na auta, která nemají žádnou velkou závadu, hlavně na motoru. Při velké bouračce by se tak mohlo stát a nejlepším řešením jet na místo společně se svým mechanikem.

Mechanik by totiž měl rozhodnout, zda se auto vyplatí kupovat a jak rozsáhlé jsou škody. Dovozem bouraných aut se dnes zabývá hned několik firem. Jejich služby se skutečně vyplatí, protože šetří váš čas a vyřizují dokonce i nezbytné papírování. Firma může dovést ze zahraničí dokonce i auto nepojízdné s pomocí vlastní odtahové služby.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dovoz ze zahraničí a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.