Auta, oblečení a jiné z dovozu

Dovoz oblečení z USA

Už dávno se ví, že v USA je možné nakoupit o mnoho levněji než v České republice. V nabídce je oblečení a doplňky všech velikostí jak pro ženy, muže tak i pro děti. Nakoupit si můžete pro celou rodinu až o polovinu levněji.

V USA se rozhodně vyplatí nakupovat oblečení těch lepších značek jako je Tommy Hilfiger, Guess nebo Zara či Mango. U nás můžete pochopitelně některé oblíbené kousky zakoupit také levně, ale s největší pravděpodobností je pak uvidíte na většině lidí ve vašem městě. V dnešní době není nakupování z USA ještě tak rozšířené, protože lidé mají stále pocit, že by je nákupy vyšli příliš draho a ještě se spoustou starostí ohledně dopravy a převodu financí.

Jste ale na omylu, protože na internetu můžete najít hned několik společností, které se přímo zabývají dovozem oblečení, doplňků, hraček, knih nebo sportovních potřeb z USA.

Postup je velice jednoduchý. Jediná vaše starost totiž je vybrat si oblečení a následně si ho za několik dní později převzít. Oblečení si vyberete, objednáte a společnost za vás všechno vyřídí. Vy si pak zboží převezmete v místě vašeho bydliště, na místě ho zaplatíte a vše je vyřízeno. Pokud by vaše objednávka přesahovala více jak 22 euro budete muset zaplatit clo a DPH.

O výpočet této částky se rovněž postará společnost, která vám zboží z USA dováží. Sami se můžete přesvědčit, jak je nakupování jednoduché, pohodlné a bez starostí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nákupy levně a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.