Auta, oblečení a jiné z dovozu

Obilní kombajny z dovozu

Zemědělská technika je dovážena z některých zemí v Evropě avšak v posledních letech většina zemědělců přilnula k firmě Rostselmas. Tato společnost pochází z Ruska a je jedním z pěti největších výrobců současné doby.

Zcela novým výrobkem této společnosti se stal obilní kombajn Vektor, který se dočkal svého ocenění i na jedné z největších výstav v Paříži. Vektor je velice unikátním kouskem především pro svoji výkonnost. Jeho výkon je až 11 tun za hodinu, průchodnost asi 8 kg za sekundu a je i velice universální s ohledem na druh a kvalitu zpracovávané obilniny.

Tam, kde úroda nemá stabilní parametry seč Vektor hodí nejvíc, protože jak už bylo zmíněno jeho výkon je velice dobrý i na špatném terénu a při jakékoli úrodě. Vektor je schopen pracovat v těch nejhorších podmínkách – při zvýšené vlhkosti, při lehlém obilí nebo při zapleveleném obilí.

Výrobce pochopitelně nezapomněl ani na design díky kterému kombajn vyniká. Vektor je jediným ruským kombajnem, který odpovídá evropským normám a svým výkonem by se mohl měřit se slavným strojem John Deere. Dovoz kombajnu, jak už bylo řečeno je tedy z Ruska. Náhradní díly a jiné součástky je možné dovážet z Německa. Dovoz je pochopitelně velice složitý, nákladný, ale není nemožný. V současné době se dovozem zabývá hned několik firem, které je možné kontaktovat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Nejen auta z dovozu a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.