Auta, oblečení a jiné z dovozu

Nákup oblečení z USA

Ať už jste v USA byli, chystáte se tam nebo se jen některý z vašich přátel z USA a vrátil a vyprávěl, jak si tam pořídil oblečení až o polovinu levněji než u nás věřte, že ten někdo mluvil pravdu. V USA je totiž opravdu možné nakoupit některé kousky opravdu až o polovinu levněji než u nás.

Říkáte si, že je doprava drahá a že ani nevíte, jak takové oblečení na dálku zaplatit? Rozhodně jste tady správně, protože vám poradíme, jak nejlépe nakupovat v USA, jak zboží zaplatit a jak si vybrat společnost, která vám oblečení dopraví. Nejlepší je obrátit se na internet a najít si společnost, která se dovozem zabývá. Firma vám totiž zajistí nejen dopravu do Čech, ale i dopravu do vašeho domova a vy za zboží zaplatíte až ve chvíli, kdy budete mít balíček v ruce.

A co je na tom nejlepší – platíte českými penězi. Vybírejte ale firmu, která sloučí všechny vaše objednávky do jedné a ušetří tak vaše peníze. Při dovozu kteréhokoli zboží z USA jste nuceni zaplatit clo a DPH. Pokud tedy vaše objednávka vyšší než 22 euro měla by zprostředkovatelská firma zajistit i výpočet cla a DPH.

Při využitý dopravních služeb firmy totiž ušetříte až 70% z ceny na přepravě svého nového oblečení.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblečení z dovozu a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.